نقشه های آمازون برای ساخت ابزارهای پوشیدنی

نقشه های آمازون برای ساخت ابزارهای پوشیدنی

 مدیریت بسیار خوب آمازون، بزرگترین فروشگاه خرده فروشی آنلاین جهان باعث شده در کنار پول و پشتوانه مالی قوی در زمان واقعی و بلادرنگ متوجه خواسته مشتریان خود در سراسر جهان شود. شرکت بزرگ آمازون پیش‌ ازاین تبلت‌های کتاب‌خوان الکترونیک و گوشی هوشمند خود را معرفی کرده و مسلماً در این جایگاه متوقف نخواهد شد.

به گزارش رویترز، جف بزوس در حال سرمایه‌ گذاری عظیم برای افزایش کارکنان بخش مخفی Lab126 است. در این بخش طراحان دستگاه‌های تلفن همراه آمازون کار می‌کنند و شاید بتوان این موضوع را شروعی بر گرایش جدید این فروشگاه آنلاین بزرگ در زمینه‌ خانه‌های هوشمند و دستگاه‌های پوشیدنی دانست.

این تیم جدید در حال آزمایش دستگاه‌‌هایی است که مجهز به اتصال وای‌ فای هستند و می‌توانند در آشپزخانه یا محل‌های مختلف در یک مغازه گذاشته شوند و سپس مشتریان با فشردن یک دکمه خیلی راحت بتوانند سفارش‌های خود را صادر کنند. این منبع می‌گوید آمازون قصد دارد خانه‌ها را به سنسور‌هایی مجهز کند که دستگاه‌ها در زمان نیاز داشتن به سرویس یا تعویض یک بخش، آن را متوجه شوند و به صاحب خانه اطلاع دهند. شبیه به گوشی هوشمند Fire Phone آمازون که قادر است کتاب‌ها و محتوا‌های رسانه ‌ای را از یکدیگر تشخیص دهد.

 

قطعا این تکنولوژی خانگی با آن چیزی که ازNest شرکت گوگل می‌بینیم تفاوت‌های زیادی دارد، زیرا هدف گوگل کاهش انرژی مصرفی و باهوش‌تر کردن وسایل خانگی است. البته کسانی که منبع این خبر بوده‌اند تاکید کرده‌اند که ممکن است این آزمایشات و تکنولوژی آمازون هیچگاه رنگ روز را به خود نبینند و در نهایت تجاری نشود. در هر حال با این گفته می‌توان    به تمرکز جف بزوس، مدیر عامل آمازون، بر روی گسترش نیروی کار برای تکنولوژی‌های جدید و همچنین نقشه‌ ای که او برای آینده شرکت تحت اختیارش دارد، تا حدودی پی ‌برد.

جهت اطلاع از جدید ترین مطالب سایت پیشنهاد می کنیم عضو خبرنامه شوید